Home Politike Rama shtron darkë për një grup “pensionistësh të veçantë”

Rama shtron darkë për një grup “pensionistësh të veçantë”

Kryeministri Edi Rama ka shtruar një darkë për nder të artistëve dhe sportistëve.

Ka qenë vetë ai që ka postuar fotot.

“Një mbrëmje e veçantë me një grup pensionistësh të veçantë, kontribues të veçantë në jetën kulturore, sportive e shkencore të vendit, ndaj të cilëve borxhi i veçantë do të jetë gjithnjë i pashlyeshëm”, shkruan Rama

Previous articlePolitikani krahason “TikTok”-un me drogën: Shkatërrues dhe problematik
Next articlePërshkallëzohet tensioni/ Paralajmërimi i ri i Turqisë: Greqia do të ketë pasoja të rënda…