Home Aktualitet Rama publikon pamjet nga liqenet akullnajore të Lenies: Zonë me super potencial...

Rama publikon pamjet nga liqenet akullnajore të Lenies: Zonë me super potencial për zhvillimin e turizmit të natyrës!

Liqenet akullnajore të Lenias dhe maja Valamarës, një pikë përbashkuese mes Maliqit, Pogradecit dhe Gramshit janë një destinacion turistik për të shijuar bukuritë natyrore malore në vendin tonë.

Kryeministri Edi Rama ka publikuar pamjet nga ky destinacion turistik, ndërsa thekson se janë zona me super potencial për zhvillimin e turizmit të natyrës.

‘Mirëmëngjes dhe me një destinacion fantastik siç janë liqenet akullnajorë të Lenies dhe maja e Valamarës, një pikë përbashkuese mes Maliqit, Pogradecit dhe Gramshit, si zona me super potencial për zhvillimin e turizmit të natyrës, ju uroj një fundjavë të paqtë.;– shkruan Rama.

Previous articleJeta e Gianluca Viallit, nga Championsi i fundit i Juves si lojtar e trajner te Chelsea
Next articlePas një aborti të dhimbshëm, Jessie J zbulon se po bëhet nënë për herë të parë