Home Politike Rama nxjerr foton surprizë me dy aktorët: Dy binjakë dhe një fant...

Rama nxjerr foton surprizë me dy aktorët: Dy binjakë dhe një fant spathi

Kryeministri Edi Rama, mbrëmjen e djeshme ka zgjedhur një postim ndryshe.

Nëpërmjet një foto të publikuar në rrjetin social “Instagram” me dy aktorët binjakë, Rama shkruan:

“Dy binjakë dhe një fant spathi”.

Rama nxjerr foton SURPRIZË me dy aktorët e njohur: Dy binjake? dhe