Home Politike Rama nis ditën me pamjet nga përfundimi i punimeve në Nyjen e...

Rama nis ditën me pamjet nga përfundimi i punimeve në Nyjen e Fllakës në Durrës

Kryeministri Edi Rama e ka nisur ditën me pamjet që tregojnë përfundimin e punimeve në Nyjen e Fllakës në Durrës.

Në llogarinë e tij në “Facebook”, kreu i qeverisë publikoi fotografi nga rruga e përfunduar që është hapur për qarkullim.

“MIRËMËNGJES

dhe me këto pamje nga përfundimi i punimeve në Nyjen e Fllakës në Durrës, ju uroj një ditë të mbarë”, shkruan Rama.

 

Previous articleParashikimi i motit, 19 Maj 2023
Next articleKievi: 16 dronë dhe 3 raketa ruse janë rrëzuar gjatë natës