Home Politike Rama fotografohet duke blerë domate dhe kastraveca përballë selisë së PD

Rama fotografohet duke blerë domate dhe kastraveca përballë selisë së PD

Edi Rama këtë të dielë është fotografuar duke bërë pazar në një supermarket në Tiranë.

Rama është fotografuar duke bërë pazar në supermarketin e ETC, ne anen tjeter te Lanes, perballe selisë së PD.

I veshur me bluzë të bardhë ai është fotografuar në stendën e fruta perimeve ku duket se po blen disa domate, shkruan ora news.al.

E ndërsa detyra e tij shtetërore e është ajo në krye të punëve të qeverisë, kur kthehet në familje mbetet ajo e kryefamiljarit të cilit i duhet të ndihmojë familjen pse jo dhe duke bërë pazarin.

E mesa duket këtë të dielë kryeministri ka vendosur ti kushtohet familjes.