Home Politike Rama: Ballkani ka energji tjetër nga Brukseli, ne si ‘Rock and Roll’...

Rama: Ballkani ka energji tjetër nga Brukseli, ne si ‘Rock and Roll’ ata si simfoni klasike

Kryeministri Rama në fjalën për mediat pasi priti liderët e Bashkimit Evropian nuk i kurseu edhe batutat.

“Ka një ndryshim shumë të madh dinamika në Shqipëri dhe Kosovë. Këetu është si ‘Rock and Roll’ ndërsa në Bruksel simfoni klasike. Ka një energji tjetër Ballkani”, tha Rama.

Previous articlePresidenti Macron në Tiranë: Është e rëndësishme që të kemi solidaritet për energjinë. Do të kthehem për një takim dypalësh
Next articleAndi Bushati: Të protestosh sot, është një provokim i mirë