Home LifeStyle Punon si ‘modele’, Kejvina zbulon shifrën e majme që fiton çdo muaj

Punon si ‘modele’, Kejvina zbulon shifrën e majme që fiton çdo muaj

Banorët kanë biseduar me njëri-tjetrin për profesionet e tyre dhe projektet që kanë bërë gjatë karrierës. Kejvina Kthella punon si modele në Shqipëri dhe Itali.

Ajo u ka treguar konkurrentëve sa paguhet nga kjo punë:

“Minimumi 6000-7000€ në muaj. Marr disa kontrata”.

Ndërsa Tea ka folur për projektet që ka fituar pasi u bë e njohur falë pjesëmarrjes në programin e dashurisë “Për’puthen”.

Ajo ka treguar për eksperiencën si moderatore në “Goca dhe Gra”, ndërsa shprehet se “i ka ecur mirë”.

Previous articleGazetari: Një ish-ministër i Ramës dhe një deputet i Berishës janë shpallur “non-grata”
Next articleVideo/ Kur po zhvillohej funerali i Pele, ai harbohej në lokalet e natës. Dalin pamjet e pafalshme të Neymarit