Home LifeStyle Publikohet video që po ‘thyen’ rrjetin/ I propozojnë për martesë në mes...

Publikohet video që po ‘thyen’ rrjetin/ I propozojnë për martesë në mes të koncertit, shihni reagimin epik të Elvana Gjatës

Këngëtarja Elvana Gjata ka mbajtur sëfundmi një koncert në Luzern të Zvicrës, ku është përballur me një situatë të pazakontë nëpër koncerte.

Teksa po performonte në skenë një fans i saj i ka propozuar duke i drejtuar edhe një unazë. Elvana u habit kur pa unazën, por duke qeshur vazhdoi performancën.

Ju kujtojmë që projekti i fundit nga këngëtarja është publikuar para një muaji dhe ishte bashkëpunim me dy artistë të njohur shqiptarë, Bardhyl Idrizi ose siç njihet gjerësisht, Bardhi dhe Mërgimin ose me emrin e tij të artit Dj Gimi-o.

\Kënga titullohet thjesht Ex dhe numëron afro 30 milion klikime në platformën “Youtube”.