Home Sport PSG, zbulohet e ardhmja e Mbappe

PSG, zbulohet e ardhmja e Mbappe

E ardhmja e Kylian Mbappe duket se do të jetë larg Parisit.

Sipas El Confidencial, Paris Saint-Germain nuk do ta shesë sulmuesin deri në verën e 2022-shit, kur do të skadojë edhe kontrata e tij aktuale me klubin. 

Megjithatë, sipas shtypit spanjoll, Real Madrid do të hidhet në sulm për kampionin e botës verën e ardhshme. 

SOURCEBulevard News
Previous articleVranësira dhe reshje shiu, njihuni me parashikimin e motit për sot
Next articleOptimizmi, mënyra më praktike për të pasur një shëndet më të mirë