Home LifeStyle “Pse është kaq nxehtë në Shqipëri?”, temperaturat e larta ‘detyrojnë’ modelen të...

“Pse është kaq nxehtë në Shqipëri?”, temperaturat e larta ‘detyrojnë’ modelen të zhvishet

Ajo është pa diskutim një nga vajzat më seksi dhe një nga modelet më të suksesshme shqiptare. Bëhet fjalë për Oriola Marashin e cila po shijon disa ditë pushimi në jug të Shqipërisë.

Si gjithnjë ajo ka mahnitur ndjekësit e saj me fotot e nxehta nga një jaht.

Bukuroshja pozon me bikini minimaliste, ndërsa krahas fotove seksi shkruan: “Pse është kaq nxehtë në Shqipëri”.

  

 

Previous article“Kurti i shërben agjendave armiqësore të Kosovës, SHBA të iniciojë hetim”
Next articleGjermanët të pakënaqur nga Scholz| Sondazhi: 2/3 e tyre duan një qeveri të re