Home Politike PS denoncon: Këlliçi u bëri apel qytetarëve duke e lidhur me premtimet...

PS denoncon: Këlliçi u bëri apel qytetarëve duke e lidhur me premtimet elektorale, shkeli nenin e Kodit zgjedhor

Partia Socialiste ka denoncuar kandidatin e ‘BF’, Belind Këlliçin pasi ka shkelur nenin 77 të Kodit Zgjedhor. Në deklaratën e tij për media, Këlliçi ka lidhur apelin për qytetarët me premtimet elektorale gjatë fushatës.

Previous articleProblemet me teknologjinë, rreziku për Elbasanin, Vorën e Kamzën
Next article“Bashkë Fitojmë”: Në Durrës persona të organizuar nga PS erdhën dhe ikën me furgon nga QV