Home Politike Provuan se vrasjet u kryen me urdhër/ Berisha mohon audio përgjimin e...

Provuan se vrasjet u kryen me urdhër/ Berisha mohon audio përgjimin e 21 janarit: Është fals, vepër e …

Ish-kryeministri Sali Berisha mohon vërtetësinë e audiopërgjimit për vrasjet e 21 janarit, që u publikua dy ditë më parë në “Top Story”.

I pyetur nga gazetarja Elda Menga, pas përfundimit të protestës, Berisha u përgjigj se atë përgjigj “e ka bërë Ardi Veliu dhe nuk është i vërtetë”.

Ndërkohë, pyetjes për vulën refuzoi t’i përgjigjej, duke theksuar se pret vendimin e Gjykatës së Apelit, që do të vendosë se kujt i përket vula dhe logo e Partisë Demokratike.

Previous articleIsh-banori BBV shpërthen keq ndaj produksionit dhe zbardh skenarin: Nuk janë marrë asnjëherë masa ndaj Oltës, kur ajo është në nominim…
Next article“Ta çaj kafkën”/ Reagon për herë të parë Eva Alikaj, pas përjashtimit nga “Big Brother VIP”