Home Politike Protesta e opozitës, Meta mbërrin në selinë e PD, takim me Berishën...

Protesta e opozitës, Meta mbërrin në selinë e PD, takim me Berishën dhe ekipin drejtues të partisë

Kreu i Partisë së Lirisë, Ilir Meta, ashtu siç ka konfirmuar do të marrë pjesë në protestën e Sali Berishës.

Meta ka mbërritur në selinë blu ku do të takohet edhe me Berishën dhe më pas do të shkojnë në Bulevardin ‘Dëshmorët e Kombit’ për t’iu bashkuar protestës. Meta është futur në një takim me Sali Berishën dhe ekipin drejtues të partisë.

Previous articleIronia: Berisha sot si Nuri Beu te Koncert në vitin 1936
Next articleMilaim Zeka: Vuçiç mbetet një prej liderëve më të rëndësishëm të Ballkanit