Home Politike Protesta e 6 dhjetorit, Ilir Meta në selinë e PD, takim me...

Protesta e 6 dhjetorit, Ilir Meta në selinë e PD, takim me Sali Berishën

Kreu i Partisë së Lirisë Ilir Meta ka shkuar në selinë e PD mëngjesin e sotëm, ku është takuar me kryedemokratin Sali Berisha.

Takimi vjen pak ditë para protestës së paralajmëruar të 6 dhjetorit, ndërkohë që në fokus të diskutimeve pritet të jenë dhe primaret, aksioni opozitar dhe zgjedhjet e 14 majit. Më 6 dhjetor në Shqipëri do të zhvillohet Samiti i Liderëve të BE-së me Ballkanit Perëndimor.

Previous articleCR7 “pushton” mediat, në Angli mbetet temë kryesore, por tani është i “papunë”
Next articleAuditimet janar-shtator, KLSH: Dëmi ekonomik dhe shkeljet kapin vlerën 1 miliard euro