Home Aktualitet Probleme me shëndetin, shtrohet me urgjencë në QSUT mjeku Pëllumb Pipero

Probleme me shëndetin, shtrohet me urgjencë në QSUT mjeku Pëllumb Pipero

Shtrohet me urgjencë në QSUT mjeku i njohur Pëllumb Pipero.

Sipas mjekëve, Pipero thuhet se vuan nga insult cerebral Trombotik (Aksident Vaskular Celebral). Lajmi bëhet i ditur për BalkanWeb nga gazetari Mario Merhori.

Po ashtu mësohet se Pipero është shtruar në Neurokirurgjia.

Previous articleÇfarë ndodhi sot në Ukrainë, nga takimi i Zelenskyyt dhe Biden deri te premtimet për ndihmë
Next article“Çohet ky legeni”/ Luizi shumë i revoltuar me Armaldon: Kokrra e servilit