Home Sport Presidenti i skuadrës së njohur italiane infektohet me Coronavirus

Presidenti i skuadrës së njohur italiane infektohet me Coronavirus

Faqja zyrtare e skuadrës së Novara sot ka njoftuar se presidenti i klubit, Maurizio Rullo, është i infektuar me virusin Covid-19.


Previous articleDita Ndërkombëtare e Gruas, çfarë simbolizon 8 Marsi dhe pse ngatërrohet me festën e nënës
Next articleOFDA, Dega Elbasan, falenderon Bashkinë Elbasan dhe Kryetarin e saj z. Gledian Llatja në ditën e 8 Marsit