Home Rajoni Presidenti i Malit të Zi, Milatoviç: Vuçiç nuk ka ndikuar kurrë në...

Presidenti i Malit të Zi, Milatoviç: Vuçiç nuk ka ndikuar kurrë në vendimet e mia

Presidenti i Malit të Zi, Jakov Milatoviç deklaroi se homologu i tij serb, Aleksandër Vuçiç nuk ka ndikuar kurrë në vendimet e tij.

Sipas Milatoviçit, Vuçiç as që mund ta bëjë diçka të tillë, shkruan Vijesti.

Ndër të tjera, Milatoviç shtoi se do të vazhdojë të bashkëpunojë me Vuçiçin, si Presidentin e Serbisë.

Ai theksoi se Serbia është një nga partnerët kryesorë ekonomikë të Malit të Zi.

Previous articleYlli Manjani shpërthen ndaj Ramës: Ti nuk e njeh turpin! Medaljet dhe lutjet për Fatos Nanon janë sa për sy e faqe
Next articleEkspertët “zbërthejnë” rritjen e çmimit të naftës në Shqipëri, ja çfarë pritet të ndodhë