Home Sport Premtime për fitore dhe spektakël, por Teuta-Vllaznia s’prodhon asgjë! Mbyllet pa fitues...

Premtime për fitore dhe spektakël, por Teuta-Vllaznia s’prodhon asgjë! Mbyllet pa fitues takimi në ‘Niko Dovana’

Teuta dhe Vllaznia, dy ekipe të etura për fitore, sidomos durrsakët që gjenden në vendet e fundit të renditjes, e kanë mbyllur në barazim pa gola ndeshjen e javës së 6 të Superligës. Në ‘Niko Dovana’ aksionet për t’u mbajtur mend ishin pak, ndërsa mënyra e vetme për të futur topin në zonë ishin krosimet.

Për rrjedhojë në fund të dy skuadrat u panë të mërzitura edhe pse para ndeshjes trajnerët deklaruan se do luftojnë për fitoren.

Previous article“Ballkani më i rrezikuar se kurrë”, Mediu bën paralajmërimin e frikshëm: Jemi në “luftë” me Iranin ndërsa qeveria…
Next articlePërfshihet nga flakët banesa dhe shkrumbohet totalisht, zjarrfikësit me urgjencë drejt vendit të ngjarjes