Home LifeStyle Poza provokuese dhe me bikini minimaliste, vajza e ish deputetes “ndez” rrjetin/...

Poza provokuese dhe me bikini minimaliste, vajza e ish deputetes “ndez” rrjetin/ FOTOT

Vajza e ish-deputetes Albina Deda, Ada i ka vënë flakën rrjetit me pozat seksi. Deda pozoi me minibikini duke vënë në pah format e saj elegante trupore.

Ajo ngriti temperaturat me fotot hot duke mos lënë vend për imagjinatën. Herë pas herë vajza e ish-deputetes ‘djeg’ rrjetet sociale me foto të nxehta.

Ajo gjithmonë guxon me pozat e saj dhe nuk e ka problem të ekspozojë linjat e saj perfekte.

Previous articleMes tyre edhe Shqipëria, kjo është lista e vende që Rusia i konsideron armike
Next articleLojtari i kombëtares kuqezi transferohet në Emiratet e Bashkuara Arabe