Home Kronika Pogradec/ Sherr me thika mes dy adoleshentëve për një vajzë, 15-vjeçari përfundon...

Pogradec/ Sherr me thika mes dy adoleshentëve për një vajzë, 15-vjeçari përfundon në spital

Pasditen e sotme ka ndodhur një konflikt mes dy adoleshentëve, i cili ka agravuar në sherr me thika.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 18:15 në lagjen nr 3 në afërsi të Gykatës së Pogradecit.

Sipas burimeve nga vendi i ngjarjes, dyshohet se konflikti ka ndodhur për një vajzë. Një 15-vjeçar ka përfunduar në spital me dëmtime të vogla dhe jashtë rrezikut për jetën pasi u godit nga 17-vjeçari me iniciale N.M.,

Dy të miturit janë banues në Pogradec.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Previous article“I mbyllnin në dhomë e i lidhnin”/ Skandal në qendrën italiane, punonjësit abuzuan me 15 të sëmurë mendorë
Next articleBlendi Fevziu rrëfen momentin më të vështirë: Pasi varrosa nënën, më vdiq edhe njeriu më i afërt. Shkova në emision me eskortë…