Home Sport Pochettino: Mbappe duhet të vendosë për të ardhmen e tij

Pochettino: Mbappe duhet të vendosë për të ardhmen e tij

Trajneri i Paris Saint Germain, Maurizio Pochettino, ka folur për të ardhmen e yllit parisien, Kilyan Mbappe.

Mauricio Pochettino, ka folur për yllin e ekipit Kylian Mbappe dhe bëri një vlerësim të situatës aktuale të francezit.

Trajneri argjentinas nuk e fshehu dëshirën e tij për të vazhduar të ketë nën urdhërat e tij, Kylian Mbappé, ku tha se qendrimi i të cilit në Paris është ende i mundur dhe ai është  duke pritur që ai të pranojë ose jo ofertën për të rinovuar kontratën e tij, e cila skadon në qershor 2022, ndërsa Real Madrid vazhdon të presë ngjarjet me vëmendje.

SOURCEBulevard News
Previous articleDurrës/ Zhvillonin aktivitete festive pas orarit të përcaktuar, gjobiten me nga një milion lekë 4 administratorë lokalesh
Next articleÇfarë pasurie ka Edi Rama? Gazetarja nxjerr detajet: Më shumë të ardhura nga puna si piktor sesa kryeministë