Home LifeStyle “Po u hap ajo derë…”/ Deklarata e papritur e Luizit: Veç një...

“Po u hap ajo derë…”/ Deklarata e papritur e Luizit: Veç një femër mund të më ndalë që të mos merrem me Kiarën

Që më 24 dhjetor të vitit 2022 që filloi edicioni i dytë i “Big Brother VIP2”, Luiz Ejlli nuk është ndalur në asnjë moment duke i shprehur pëlqimin Kiara Titos.

Raporti i tyre ka pasur ulje e ngritje, por moderatorja vendosi që t’i jepte një shans të dytë. Madje këngëtari i ka premtuar se do të sillet mirë, pa fyerje dhe ofendime.

Ndërkohë gjatë një bisede me banorët, këngëtari i njohur është shprehur se vetëm një femër mund ta ndalonte atë

“Veç po u hap ajo derë dhe hy një femër, vetëm një femër mund të më ndalë mua që mos të merrem me Kiarën”, tha Luizi.

Teksa Olta e pyet: “Kush?”.

Luizi përgjigjet direkt: Veç po hyri nëna, se thotë lëre se flas vetë me të.

Previous articleShpejtësie skëterre/ Një “rrufe” me 120 km/orë mbi ski! Shihni garën që shpalli kampione bote skiatoren 16-vjeçare shqiptare
Next articleZbulohet një magazinë me armë në Kukës, arrestohet nga policia pronari