Home Kronika Po kurohej në Turqi, Covid-19 i merr jetën biznesmenit dhe pronarit të...

Po kurohej në Turqi, Covid-19 i merr jetën biznesmenit dhe pronarit të njohur të medias shqiptare

Ditën e sotme është ndarë nga jeta presidenti i televizionit Fax News, Kasem Hysenbelliu.

Ai nuk ka arritur të fitojë betejën me koronavirusin.Pronari i televizionit “Fax News” po merrte trajtim mjekësor në Turqi, ku u transportua pas komplikacioneve të shfaqura nga koronavirusi. Ndërsa këtë të shtunë, mësohet se Hysenbelliu e ka humbur betejën me Covid-19, duke ndërruar jetë.

SOURCEbulevard news
Previous articlePreket nga koronavirusi kreu i përkohshëm e Kishës Ortodokse të Serbisë, dërgohet në spital
Next articleE rëndë në Shkodër, 40-vjeçari i jep fund jetës