Home Kronika Plas grushti në Tiranë, 31-vjeçari godet efektivin e policisë

Plas grushti në Tiranë, 31-vjeçari godet efektivin e policisë

Një 31-vjeçar është arrestuar nga policia, pasi ka goditur për shkak të detyrës një punonjës policie. Ngjarja ka ndodhur ditën e djeshme në lagjen “Çamëria”, ndërsa i arrestuari është shtetasi me iniciale D.R.

Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Nr. 3 arrestuan shtetasin D. R., 31 vjeç, banues në Tiranë, pasi ditën e djeshme, në rrugën “Çamëria”, ka goditur për shkak të detyrës, një punonjës policie.

Previous articleNë Zvicër deputetët paraqesin mocione për të frenuar rritjen e qirasë
Next articleNjë mesazh i hapur për shpifësat dhe për gjobaxhinjtë