Home Kronika Plagosja në Kuçovë/ Identifikohen 4 autorët

Plagosja në Kuçovë/ Identifikohen 4 autorët

Katër persona janë shpallur në kërkim nga policia, pasi dyshohen se janë autorët e plagosjes me armë zjarri të një 24-vjeçari në Kuçovë.

Në kërkim janë shpallur Ledio Serdari, Albion Thoma, Vasil Prendi dhe Arben Tabaku.
Previous articleRama i uron 100-vjetorin ish-sekretarit amerikan Henry Kissinger: Happy birthday big boss
Next articleScottie Pippen akuzon Jordanin: “Ai ishte një lojtar i tmerrshëm”