Home Kronika Plagosja e kushëririt të Durim Bamit, gjendet prova e fortë e autorëve...

Plagosja e kushëririt të Durim Bamit, gjendet prova e fortë e autorëve të atentatit

Policia ka mundur të gjejë një makinë të djegur dhe të braktisur, kjo falë kërkimeve në terren për të zbardhur dhe dokumentuar ngjarjen e ditës së djeshme në Tapize ku mbeti i plagosur 35 vjeçari Ervin Kodra kushëri i Durim Bamit.

Policia ka gjetur në fshatin Valias autoveturen që dyshohët të jetë përdorur nga autorët për të kryer plagosjen.

Autovetura është Volksëagen golf 5 totalisht i djegur madje nuk ka as numër shasie pasi i ështe fshirë.

Makina është totalisht e djegur dhe brenda saj nuk janë gjetur armë apo sende të tjera.

SOURCEbulevard news
Previous articleAlgoritmi që identifikon a jeni i infektuar me Covid-19
Next articleUshqimet që ndikojnë tek plakja e trurit, zbuloni cilat duhet të shmangni