Home LifeStyle Personazhi i njohur i rrjeteve sociale i hedh para në fytyrë Fatmira...

Personazhi i njohur i rrjeteve sociale i hedh para në fytyrë Fatmira Breçanit, nuk duhet të humbisni reagimin epik të këngëtares (Video)

Një video është bërë virale në rrjetet sociale, pasi një personazh i njohur në rrjetin social “TikTok”, Kozaku, shfaqet në një nga koncertet e këngëtares shqiptare Fatmira Breçani.

Mirëpo qëndrimi i të dyve në video ka nxitur reagime të shumta nga ndjekësit e këngëtares.

Në video shfaqet Kozaku duke qëndruar stoik përpara këngëtares, duke e parë në sy, ndërkohë që i hidhte para në një mënyrë aspak fisnike.

Ky veprim, ka vënë në siklet Fatmirën, e cila i ka larguar dorën duke e ndaluar veprimin e tij.

 

Previous articleÇfarë ndodh me trupin dhe trurin tuaj kur ju merr malli?
Next articleMbi 600 viktima nga tërmeti tragjik në Marok, reagon presidenti Begaj: Zemërthyer, qëndrojmë…