Home Sport Përplasje e madhe në tunel mes lojtarëve të Real Madrid dhe Osasunës

Përplasje e madhe në tunel mes lojtarëve të Real Madrid dhe Osasunës

Real Madridi fitoi trofeun Copa del Rey kundër Osasunës. Ekipi i Ancelotit arriti t’ia dalë me shifrat 2:1 në duelin e vështirë.

Shumë përplasje ka pasur në pjesën e parë, teksa situata nga dhomat e zhveshjes nuk janë zgjidhur dhe kanë kaluar në fushën e blertë.

Kështu Chimy Avila dhe Vinicus Junior u përplasën fizikisht në tunelin e stadiumit La Cartuja.

Lojtarët e Realit, Antonio Rudiger dhe Lucas Vazquez parandaluan një përplasje më të madhe fizike.

Previous articleShqiptari vret pamëshirshëm me thikë vajzën e tij të mitur, një italian dhe plagos rëndë ish-gruan. Dalin detajet e para
Next articleDjali i Hashim Thaçit: Të dielën në Tiranë do votoj Veliajn, Erioni është mik i mirë i gjithë Kosovës