Home Kronika Perplas kembesorin per vdekje ne Shkozet dhe largohet nga vendngjarja

Perplas kembesorin per vdekje ne Shkozet dhe largohet nga vendngjarja

Nje mjet ka perplasur nje kembesor. Aksident me vdekje ne shkozet. Ende i paidentifikuar. Mjeti qe ka shkaktuar eshte larguar nga vendi i ngjarjes. I aksiedentuari i perket seksit mashkull, rreth 55vjec, mbante te veshur nje xhup te zi. Ngjarja dyshohet te kete ndodhur gjate nates afer rotondos se shkozetit quhet vendi ku ka ndodhur. Ne oret e para te mengjesit
sotem. Dhe nuk eshte bere identifikimi i viktimes Rreth 1.77 i gjate. Eshte gjetut nga banoret mengjesin e sotek