Home Kronika Përmet/ Gjëndet e pajetë në rrjedhën e lumit Vjosa 67-vjeçarja

Përmet/ Gjëndet e pajetë në rrjedhën e lumit Vjosa 67-vjeçarja

Një grua e moshuar është gjendur e pajetë në rrjedhën e lumit Vjosa.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 09:15, dhe trupi është gjetur në hyrje të qytetit të Përmetit, në vendin e quajtur ish-Parku në lumin Vjosa.

Trupi është gjetur i pajetë, në dukje pa shenja dhune dhe i përket R. Sh., 67 vjeçe, banuese në Përmet.

Në vendngjarje shkuan shërbimet e policisë, grupi hetimor po punon  zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Previous articleE pabesueshme në Argjentinë, të shtëna gjatë ndeshjes, plagoset trajneri
Next article“Lufta e Re e Ftohtë”: Amerika, Kina dhe jehona e historisë