Home Politike Përfundon mbledhja e Grupit Parlamentar të Berishës, ‘Foltorja’ nis negociatat me Gazment...

Përfundon mbledhja e Grupit Parlamentar të Berishës, ‘Foltorja’ nis negociatat me Gazment Bardhin

Ka përfunduar mbledhja e Grupit Parlamentar të Berishës. Berisha ka deklaruar se është vendosur mes të tjerash që të vazhdohen negociatat me Gazment Bardhin dhe grupin e tij.

“Grupi me unanimitet të plotë pas diskutimeve të secilit, ishte i mendimit që të vazhdojnë negociata me grupin, deputetët e tjerë të Gazment Bardhin, me qëllimin më të kirë, arritjen e një bashkimi, pasi konstatohet se ky vullnet ekziston nga të gjitha palët. Unë e quaj këtë vendim një vendim të drejtë në përputhej me interes atë PD, anëtarëve dhe simpatizantëve të saj”, tha Berisha.

Previous article“Greqia duhet të ndërhyjë menjëherë”, vëllai i Fredi Belerit flet për mediat helene: Kjo situatë i leverdis Ramës pasi bashkinë e Himarës e ka të humbur
Next articleNano në spital nga SPOK, mjeku: Sëmundje kronike e pashërueshme, por trajtohet! Mund të bëhet shkak për dobësimin e organeve të tjera