Home Kronika Përfshihet nga zjarri një banesë në Sukth

Përfshihet nga zjarri një banesë në Sukth

Informacion paraprak

Rreth 10:45, në fshatin Sukth-Vendas, ka rënë zjarr në banesën e shtetases P. M.

Për pasojë banesa është djegur pjesërisht. Nuk ka dëme në njerëz.

Menjëherë në vëndngjarje kanë shkuar shërbimet e Policisë dhe zjarrfikëset, të cilët bënë të mundur fikjen e zjarrit.