Home Kronika VIDEOLAJM/ Përfshihet nga flakët një anije në Portin e Durrësit

VIDEOLAJM/ Përfshihet nga flakët një anije në Portin e Durrësit

Një anije në remont në Portin e Durrësit përfshihet nga flakët. Nuk dihen ende shkaqet e ngjarjes.

Lajme në përditësim…

Previous article‘Çmendet’ 58-vjeçari në Tiranë, dhunon gruan dhe dy nuset e tij
Next articleZyrtari i lartë amerikan: Askush në SHBA s’e ka përkrahur Kurtin në politikat e tij në Veri, qasja e tij e pamatur dhe e rrezikshme dëmtoi seriozisht raportet