Home Kronika Përfshihet nga flakët azili në Kavajë, lëndohet një e moshuar, dyshohet se…

Përfshihet nga flakët azili në Kavajë, lëndohet një e moshuar, dyshohet se…

Në një qendër të moshuarit në Kavajë ka rënë zjarr. Policia bën me dije se si pasojë e flakëve është dëmtuar lehtë një e moshuar, ndërsa shërbimet zjarrfikëse kanë bërë të mundur shuar e flakëve.

Dyshohet se zjarri ka rënë aksidentalisht.

Kavajë/Informacion paraprak 

Më datë 23.01.2023, dyshohet se aksidentalisht ka rënë zjarr në një qendër për të moshuar.

 

 

Si pasojë është dëmtuar lehtë një e moshuar që qëndron në këtë qendër.

Zjarri është shuar pas ndërhyrjes së shërbimeve zjarrfikëse.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Previous articleMomenti kur Rama largohet nga Presidenca pas mbledhjes së Këshillit të Sigurisë, i shoqëruar nga eskorta
Next articleGazetari që i shpëtoi tragjedisë flet me emra: Këta janë 5 ekzekutorët e masakrës së 21 Janarit