Home LifeStyle “Paska qenë një lojë për vëmendje”, Fansat kundër bashkimit të Borës me...

“Paska qenë një lojë për vëmendje”, Fansat kundër bashkimit të Borës me Donaldin

Ndërsa shumë fansa prisnin me padurim rikthimin e moderatores Bora Zemani me aktorin Donald Veshaj, shumë të tjerë nuk e kanë pritur mirë dhe janë shprehur të zhgënjyer ndaj saj. Bora ka marë komente të shumta ironizuese, pasi mesa duket ka falur Donaldin.

Çuna tradhëtoni gocat se ju duan më shumë,” i ka shkruar një ndjekës në Instagram Borës.

“Paska qenë një lojë për vëmendje”, Fansat

Të shumtë i kanë cilësuar të gjithë ngjarjet që kanë ndodhur gjatë muajve të fundit mes dyshe si një “lojë për vëmendje”.

“Paska qenë një lojë për vëmendje”, Fansat0.

Bora dhe Donaldi janë parë pranë njëri-tjetrit në një tavolinë pas sfilatës së stilistit nga Kosova. Ndonëse, moderatorja tha pak javë më parë se mes tyre nuk ka asgjë, veprimet e fundit lënë vend për dyshime.