Home LifeStyle Pasi Beatrix refuzoi ta takonte dhe u largua jashtë vendit, Donald Veshaj...

Pasi Beatrix refuzoi ta takonte dhe u largua jashtë vendit, Donald Veshaj befason me deklaratën: Unë jam vetëm…

Shtëpia e “Big Brother VIP” u mbush sot, në Ditën e të Dashuruarve me arushë, trëndafila dhe tollumbace të kuqe.

Einxhel Shkira dhe Donald Veshaj dhanë nga një mesazh për partnerët e tyre, me të cilët u njohën brenda shtëpisë më të famshme të momentit.

“Dagz, të dua shumë, do të takohemi të premten, pastaj takohemi prapë kur të më shërohet krahu”, i tha Einxheli Arbrit.

Ndërsa Donaldi, teksa konsumonte heliumin e tollumbaces, tha disa fjali, që duket se ia dedikon Beatrix Ramosajt:

“Ti m’ke mua. Unë jam vetëm. Nuk jam unë që kam problem me botën, bota ka problem me mua”.

SOURCEbulevard news
Previous article“Po na shembin shtëpitë”, Rama replikë me komentuesin: Do marrësh bonus qiraje dhe shtëpi të re, çfarë kërkon më
Next articleHapni Linkun dhe votoni! Sondazhi i Gazetës Bulevard për zgjedhjet vendore në qytetin e Durrësit