Home Aktualitet Pas rreth një ore, përfundon takimi i Yuri Kim me Dumanin dhe...

Pas rreth një ore, përfundon takimi i Yuri Kim me Dumanin dhe prokurorët e tjerë në SPAK

Pas rreth një ore ka përfunduar takimi i ambasadores së Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Shqipëri, Yuri Kim, në ambientet e SPAK.

Sikurse raportohet Kim ka zhvilluar një takim me kreun e SPAK Altin Dumani dhe prokurorët e tjerë të Prokurorisë së Posaçme.

Kjo vizitë e Kim në SPAK vjen pas zgjedhjes së Altin Dumanit, si kreu i ri i SPAK proces në të cilin ambasadorja ishte edhe pjesëmarrëse për të ndjekur nga afër votimin.

Previous articleZyrtare/ Flamurtari merr ish-mesfushorin e Superligës, Kukësi largon 31-vjeçarin
Next articleBiznesi në Shqipëri mes vështirësive, Tabaku: Sipërmarrja të kishte sistem taksash më të lehtë! Zv. ministri: Presim rikthim në normalitet të çmimeve brenda 8 muajsh