Home LifeStyle Pas mbylli TikTok-un dhe la muzikën për fenë, Fero habit fansat me...

Pas mbylli TikTok-un dhe la muzikën për fenë, Fero habit fansat me punën e re: Këtë e konsideroj hallall

Ish reperi Fero po e vazhdon ritmin e jetës së tij ndryshe pas përkushtimit të tij ndaj fesë islame.

Heqja dorë nga muzika dhe TikTok, dy burimet që i sillnin të ardhura ka bërë që ish reperi të kërkojë shtigje të reja.

Fero i është futur biznesit të kriptovalutave, pasi këtë e konsideron punë “hallall” në përputhje me parimet e fesë islame.

Previous articleShkuan për t’i ardhur në ndihmë Libisë pas përmbytjeve masive, autobusi me ushtarë grekë përfshihet në aksident, 7 të vdekur
Next articleEtrit Berisha pëson shtatë gola nga Roma. Mourinho: Më vjen keq për Empolin!