Home Politike Pas goditjes me grusht, Berisha i gjakosur para protestuesve: Askush nuk na...

Pas goditjes me grusht, Berisha i gjakosur para protestuesve: Askush nuk na mposht ne

Sali Berisha ka mbajtur fjalën e tij në hapjen e protestës së Rithemelimit.

Pasi u sulmua nga një qytetar me një grusht poshtë syrit dhe u rrëzua, Berisha nuk i kurseu mesazhet nga protesta.

“Asgjë në botë nuk na mposht ne, popullin e opozitës dhe popullin e fitores, poshtë Edi Rama, poshtë kriminelët, ne do ju rrëzojmë.

Jemi këtu sot së bashku për të protestuar kundër regjimit të horrave dhe kriminelave”- u shpreh Berisha.

Previous articleVIDEO/ Ky është qytetari që goditi me grusht në mes të turmës Berishën
Next articleSozia e Neymarit mbjell panik në ‘Katar 2022’; askush nuk mund ta njohë origjinalin