Home LifeStyle Pas deklaratës së bujshme që ndezi rrjetin, partneri i Fifit bën dedikimin...

Pas deklaratës së bujshme që ndezi rrjetin, partneri i Fifit bën dedikimin më romantik

Një dedikim i veçantë i Fifit për partnerin e saj, Adis Patushi, ka shkaktuar mjaft zhurmë në rrjet së fundmi.

“M’fal që nuk jam rujt vetëm për ty”, shkruante këngëtarja e njohur mes të tjerash në dedikimin për të dashurin e saj, e menjëherë nisi që të komentohej në mediat online.

Pas deklaratës së bujshme që ndezi rrjetin, partneri i Fifit

Ndërsa tani ka qenë Adisi, ai që ka bërë një dedikim për Fifin. Ai ka ndarë me ndjekësit një “selfie” ku pozon krah partneres dhe të dy shfaqen duke buzëqeshur.

Në mbishkrimin e fotos, Adisi ka zgjedhur një fjali nga kënga e Yll Limanit ‘Ty’, duke shkruar: “Me ty veç shpirti flet!”. Ndërkohë, artistja i ka komentuar duke shkruar: “Veç ty të don shpirti”.

Pas deklaratës së bujshme që ndezi rrjetin, partneri i Fifit

Pas deklaratës së bujshme që ndezi rrjetin, partneri i Fifit