Home Sport Partizani shkarkon edhe trajnerin Giovanni Colella

Partizani shkarkon edhe trajnerin Giovanni Colella

Partizani njofton mbylljen e bashkëpunimit me trajnerin Giovanni Colella, i cili sot i ka prezantuar dorëheqjen e parevokueshme presidentit Demi.

Trajneri largohet nga Partizani pas nje viti të suksesshëm ku arriti së bashku me skuadrën objektivin madhor, titullin kampion…

Klubi i kuq ka falenderuar italianon për kontributin ku largohet nga Shqipëria si trajneri kampion.

Klubi ben me dije se dera e Partizanit do mbetet e hapur për bashkëpunime të tjera në të ardhmen.

Previous articleMinimum jetik për qytetarët shqiptarë, PD del me njoftimin e minutës së fundit
Next articleLionel Messi “shtang” Barçën dhe sheikët, ‘pleshti’ habit të gjithë me veprimin e papritur