Home Aktualitet Parashikimi i motit për ditën e sotme, temperatura nga -1 deri në...

Parashikimi i motit për ditën e sotme, temperatura nga -1 deri në 16 gradë celsius

Moti do të jetë me kthjellime dhe vranësira në shtim mesatare në pjesën e dytë të ditës.

Temperaturat minimale do të luhaten -1 – 8 gradë , temperaturat maksimale do të jenë 5 -11C në veri , 12-16°C në zonën e ulët dhe bregdet.

Era do të jetë me drejtim Veri – Perëndim me shpejtësi 6 m/sek dhe dallgëzim të forcës 2 ballë në det të hapur.

Previous articleHoroskopi për ditën e sotme, 5 janar 2023
Next articleVIDEO/ Kandidati i PD për Durrësin, Igli Cara: Ujërat e kontaminuara të Landfillit të Sharrës përfundojnë në Erzen, më pas në Gjirin e Ishmit…