Home Aktualitet Parashikimi i motit, 21gusht 2023

Parashikimi i motit, 21gusht 2023

Shërbimi Meteorologjik Ushtarak bën të ditur se për ditën e premte vendi ynë do të vijojë të ndikohet nga kushte atmosferike të qëndrueshme dhe temperatura të larta për shkak të të nxehtit afrikan.

Moti parashikohet i kthjellët në të gjithë territorin me përjashtim të vranësirave të pakta kalimtare në relievet e larta malore në orët e mesditës.

Era do të fryjë me drejtim verilindje-veriperëndim  me shpejtësi mesatare 1-5m/s Valëzimi në dete do të jetë i forcës 1 ballë.

Previous articleHoroskopi ditor, e Hënë 21 Gusht 2023
Next articleEuro vazhdon të rritet, ja me sa këmbehen monedhat e huaja ditën e sotme