Home LifeStyle Pak para koncertit! Ricky Martin zgjedh të relaksohet në plazhin e Durrësit...

Pak para koncertit! Ricky Martin zgjedh të relaksohet në plazhin e Durrësit (FOTO)

Këngëtari i njohur botëror, Ricky Martin ka mbërritur në Shqipëri prej ditës së djeshme, dy ditë para koncerit të tij në sheshin “Skënderbej”.

Artisti i njohur ka zgjehdur të bëjë dhe pushime para se të ngjitet në skenë, dhe për këtë ka zgjedhur bregdetin e durrësit.

Këngëtari nuk ka nguruar të ndajë dhe një foto në Instastory. Krahas ‘selfie’ të realizuar, këngëtari padyshim ka vendosur dhe vendodhjen, duke njoftuar miliona ndjekësit në Instagram.

Previous articleSHBA-ja sanksionon biznesmenin maqedonas, Jordan Kamçev
Next articleFatmir Mediu: Gërdecin e bënë serbët që mos të hynte Shqipëria në NATO, unë dhe Berishët s’kemi lidhje