Home Sport Organizim model dhe pamje spektakolare, ceremonia hapëse e Botërorit shkëlqen me fishekzjarre/VIDEO

Organizim model dhe pamje spektakolare, ceremonia hapëse e Botërorit shkëlqen me fishekzjarre/VIDEO

Katar 2022 ka nisur rrugëtimin e tij gati një mujor. Në stadiumin “Al Bayt” në Al Khor është zhvilluar ceremonia hapëse, teksa nuk kanë munguar mesahzet, këngët, kërcimet dhe spektakli i fishekzjarreve.

 

Previous articleDrenusha- Trioletë nga Fatmire Duraku
Next article​“Edukimi Seksual”, shkollat fillore janë pro futjes si lëndë