Home Rajoni Opozita akuzon: Qeveri hipokrite, ministrat blejnë bukë prej 80 denarësh nga buxheti...

Opozita akuzon: Qeveri hipokrite, ministrat blejnë bukë prej 80 denarësh nga buxheti i shtetit

Hipokrizia e Kovaçevskit ndaj qytetarëve është shembull klasik i gjithë qeverisjes së tij – akuzojnë nga OBRM-PDUKM-ja e Mickoskit.

Previous articleGati masat mbështetëse në bujqësi e blegtori – Përcaktohen kriteret dhe fondet bazë të financimit
Next articleBerisha humbi vulën, Meta i ‘jep zemër’: Ndryshimi po vjen