Home Kronika Nuredin Dumani shoqërohet në GJKKO, sot do dëshmojë

Nuredin Dumani shoqërohet në GJKKO, sot do dëshmojë

Nuredin Dumani shoqërohet në GJKKO. Dumani do të dëshmojë sot në seancën gjyqësore ndaj Klevis Allës dhe Altin Ndoci..

Previous articleFlakadanë e shkopa drejt KFOR-it, dalin PAMJET nga sulmi i serbëve në protestën e djeshme
Next articleSituatë e qetë në Leposaviç/ Serbët provokojnë sërish, afrohen te barrikadat e KFOR-it