Home LifeStyle ‘Nuk ma bën zemra ta nxjerr nga shtëpia’, Donaldi për Monikën: Është...

‘Nuk ma bën zemra ta nxjerr nga shtëpia’, Donaldi për Monikën: Është shumë mendjehapur

Aktori Donald Veshaj me këngëtaren Beatrix Ramosaj kanë zhvilluar së fundmi një bisedë rreth aktores Monika Lubonja. Donaldi dhe Monika janë dy nga banorët e parë që hynë në shtëpinë e ‘Big Brother Vip’ dhe komentet rreth njëri-tjetrit nuk mund të mungojnë.  Donaldi gjatë bisedës ka shprehur vlerësimin e tij për aktoren, duke thënë se për moshën që ka është medndjehapur por nuk ka guximin ta nxjerrë nga shtëpia.

“Për moshën që ka është shumë mendjehapur. Mua nuk ma bën zemra të nxjerr nga shtëpia Monikën”, është shprehur ai.

“As mua”, i është përgjigjur Beatrix.