Home Sport Nuk ka fitues në “Adush Muça”, Bylisi dhe Tirana ndajnë pikët

Nuk ka fitues në “Adush Muça”, Bylisi dhe Tirana ndajnë pikët

Nuk ka fitues në “Adush Muça”, në sfidën mes Bylisit dhe Tiranës, që mbyllet në barazim 1-1.

Vendasit kalojnë të parët në avantazh dhe i afrohen një suksesi të madh, por bardheblutë nuk dorëzohen deri në fund dhe barazojnë shifrat me Florent Hasanin, që shënon golin e 12 sezonal dhe ngjitet i vetëm në krye të renditjes së golashënuesve.

Dy skuadrat ndajnë nga një pikë.

Tirana çon në 3 pikë diferencën me rivalët e Partizanit, ndërsa Bylisi vazhdon të mbetet në zonën e ftohtë që të zbret në kategorinë inferiore.

Previous articleE Pabsueshme/ Igli Cara mund të fitojë bashkinë e Durrësit si e fitoi Dako në 2007. Ja si po e ndihmon përgjegjësi i varrezave, Fredi që josh me para kreun e PS dhe një ish deputetet që Rama e ka bërë lanet
Next articleSylvinho sqaron mungesat e Mihajt, Dokës, Çekiçit dhe Roshit