Home Rajoni Nuk ishte në dijeni për foton e bërë/ Deputetit i grisen pantallonat...

Nuk ishte në dijeni për foton e bërë/ Deputetit i grisen pantallonat në Kuvendin e Kosovës

Deputeti i Kuvendit të Kosovës nga radhët e PDK-së, Xhavit Haliti, është përballur me një situatë të pakëndshme në Kuvendin e Kosovës. Ky moment është kapur nga fotografët të cilët ndodheshin pas tij.

Në momentin kur është fotografuar, ai nuk ka qenë në dijeni për këtë.
Previous articlePërgjimi/ Reagon kryebashkiaku: Shantazh për llogari të beut të saj
Next articleDebatet në Komisionin e Ligjeve/ Alibeaj: Qeveria s’ka lënë zgjo pa kapur, i sulet dhe FSHF-së